День здоров’я

7 квітня наша школа перетворилася на справжній олімп! Під керівництвом учителя фізкультури Ясинецької Світлани Іванівни, ми відсвяткували День здоров’я. 🙌

Справжньою зіркою заходу став виступ нашої команди з черлідингу — переможців міського етапу змагань «Пліч-о-пліч»! 📣✨ Дівчата зарядили всіх неймовірною енергією та показали рівень справжніх чемпіонів.

А щоб розім’ятися на повну, ми провели спільні святкові руханки, які об’єднали усіх. 💃🕺

Дякуємо всім за активність! Здоров’я — це круто, а бути здоровим разом — ще крутіше! 💪🇺🇦

Прокрутка до верху