7 квітня наша школа перетворилася на справжній олімп! Під керівництвом учителя фізкультури Ясинецької Світлани Іванівни, ми відсвяткували День здоров’я. ![]()
Справжньою зіркою заходу став виступ нашої команди з черлідингу — переможців міського етапу змагань «Пліч-о-пліч»! ![]()
Дівчата зарядили всіх неймовірною енергією та показали рівень справжніх чемпіонів.
А щоб розім’ятися на повну, ми провели спільні святкові руханки, які об’єднали усіх. ![]()
![]()
Дякуємо всім за активність! Здоров’я — це круто, а бути здоровим разом — ще крутіше! ![]()
![]()




