✨ Експрес-візит Святого Миколая у Слободо-Шаргородському ліцеї 🎅
🔥 Сьогодні, напередодні першого світлого зимового свята, наші класи та коридори наповнилися ніжною мелодією дзвіночків та справжнім дивом!
🚨 До Слободо-Шаргородського ліцею, як і щоріч, завітав «з сонячного раю» Святий Миколай зі своїми посланцями та Янголятками-помічниками. Миколай потішив дітей подарунками і звернувся з наказом-проханням: «Найбільший дар — це добро, яке ви даруєте іншим» та.закликав:
- Не втрачайте жодного дня даремно.
- Нікому й ніколи зла не бажайте.
- Продовжуйте свій шлях до чемності, бо “щаслива й добра доля” — найбільший скарб!
✨ А на прощання Святий Миколай та його помічники побажали: - Миру – Україні
- Злагоди – в кожній родині
- Перемоги – в кожен дім!
✨ Дякуємо всім учасникам святкового дійства та батькам, які подарували дітям справжню казку!