Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашого ліцею потрібно було підготувати казкову атмосферу –  прикрасити новорічну  ялинку, актову залу, шкільний холл  сніжинками, гірляндами та іграшками. Найактивнішу участь,  у виготовленні новорічних прикрас, взяли учні  5 класу. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне  дійство завітало  і до учнів нашого ліцею.

Прокрутка до верху