Сурми Звитяги

    Учні Слободо-Шаргородського ліцею взяли участь у ХХІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю національно-патріотичної творчості «Сурми Звитяги», який відбувся 20 листопада 2025 року у Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського.

    У номінації «Художнє читання» (ІІ вікова категорія) наші ліцеїстки здобули призові місця:

    • Бондарук Єлизавета – ІІ місце,

    • Михайлишена Софія – ІІІ місце.

    Обидві учасниці представляли Слободо-Шаргородський ліцей Шаргородської міської ради Жмеринського району Вінницької області.

    Підготувала конкурсанток Войцехівська Світлана Олександрівна.

    Вітаємо наших талановитих учениць та їхню наставницю з успішним виступом і бажаємо нових творчих досягнень!

    Прокрутка до верху