Учні Слободо-Шаргородського ліцею взяли участь у ХХІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю національно-патріотичної творчості «Сурми Звитяги», який відбувся 20 листопада 2025 року у Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського.
У номінації «Художнє читання» (ІІ вікова категорія) наші ліцеїстки здобули призові місця:
• Бондарук Єлизавета – ІІ місце,
• Михайлишена Софія – ІІІ місце.
Обидві учасниці представляли Слободо-Шаргородський ліцей Шаргородської міської ради Жмеринського району Вінницької області.
Підготувала конкурсанток Войцехівська Світлана Олександрівна.
Вітаємо наших талановитих учениць та їхню наставницю з успішним виступом і бажаємо нових творчих досягнень!
