Третя річниця війни

Третя річниця війни

24 лютого – болюча дата для кожного українця. О 5 годині ранку три роки тому росія розпочала повномасштабну війну проти України, бажаючи знищити нашу державність, культуру, свободу.

Кожен українець долучився до захисту Вітчизни. 

Не стоїть осторонь і педагогічний та учнівський колектив Слободо-Шаргородського ліцею. Складаємо та відправляємо посилки із засобами гігієни та білизною, смаколиками та ліками на фронт та до шпиталів, малюємо мотиваційні листівки та пишемо листи для захисників, збираємо кошти на дрони та заряджаючі для ЗСУ. Мали честь привітати із зимовими святами воїнів, що проходять реабілітацію у нашій міській лікарні.

Прокрутка до верху