

🎉 Участь у змаганнях з робототехніки 🤖
Нещодавно ми разом із гуртківцями представляли наш ліцей на змаганнях з робототехніки, які проходили у Вінницькому обласному центрі технічної творчості учнівської молоді.
Учні власноруч змоделювали та надрукували на 3D-принтері унікальних роботів, з якими взяли участь у змаганнях. Ми з гордістю продемонстрували гідний рівень підготовки та працездатність наших роботів!
Учасниками команди були:
🔹 Горбатюк Надія
🔹 Шкляр Марія
🔹 Дозорець Софія
🔹 Паламарчук Софія
Дякуємо нашим талановитим гуртківцям за старанність, креативність та ентузіазм! 🌟
Попереду ще багато цікавих викликів та перемог!
