Сьогодні у Слободо-Шаргородському ліцеї відбувся загальношкільний захід «4 роки. Пам’ятаємо. Тримаємося. Віримо.»
Чотири роки болю, втрат і випробувань… Чотири роки незламності, мужності та єдності. У цей день шкільна родина зібралася разом, щоб вшанувати пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України, висловити вдячність тим, хто боронить нашу державу сьогодні, і підтримати одне одного щирим словом та спільною молитвою.
Під час заходу звучали проникливі вірші й пісні, слова вдячності та віри. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України.
Ми згадували, як змінилося наше життя за ці роки, як навчилися бути сильними навіть у темряві, підтримувати одне одного, берегти в серці любов до рідної землі.
Пам’ятаємо кожного.
Тримаємося разом.
Віримо в Перемогу.
Слава Україні!












