Сьогодні на районних змаганнях з легкої атлетики (стадіон “Колос”) було гаряче! Учні 5-9 класів продемонстрували неймовірну волю до перемоги та командну єдність. ![]()
Результат — заслужене 2 місце у III етапі Всеукраїнських шкільних ліг!![]()
![]()
Вітаємо наших спортсменів та тренера Світлана Ясинецька ! Ви довели, що ми — сила. Тільки вперед!![]()
Слава Україні! ![]()
