Срібло, що варте золота!

Сьогодні на районних змаганнях з легкої атлетики (стадіон “Колос”) було гаряче! Учні 5-9 класів продемонстрували неймовірну волю до перемоги та командну єдність. 🚩

Результат — заслужене 2 місце у III етапі Всеукраїнських шкільних ліг!🥈✨

Вітаємо наших спортсменів та тренера Світлана Ясинецька ! Ви довели, що ми — сила. Тільки вперед!🚀

Слава Україні! 🇺🇦

Прокрутка до верху