Учні Слободо-Шаргородського ліцею взяли участь у патріотичному Флешмобі «Прапор Перемоги» до річниці початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Організатором флешмобу є Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавтсва та екскурсій.
Прапор Перемоги — став символом найсміливішої нації світу. І сьогодні там, де бачать його, знають — Україна була, є й буде незалежною.

Слава Україні!

Прокрутка до верху