III та V місце! Вітаємо туристичну команду «Фортуна» Слободо-Шаргородський ліцей , що вперше взяла участь у подібних змаганнях.
05.02.25 з метою популяризації туризму як спорту, розвитку здібностей та навичок у дітей та підлітків, бережливого ставлення до природи, збереження та примноження традицій, звичаїв українського народу, активного та здорового способу життя в Шаргородському ліцеї №1 відбулися змагання по туризму в закритих приміщеннях.
В заході брали участь 15 команд (представлені в двох вікових категоріях: середня – 5-7 класи та старша – 8-10 класи) з 10 навчальних закладів громади,. Кожна команда змагалась у особистій та командній першості.