Акція Чисте довкілля
На виконання листа управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Шаргородської територіальної громади номер 165 від 17 березня 2025 року та відповідно до Розпорядження міського голови від 13 березня 2025 року номер 6 про проведенні щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Шаргородської територіальної громади, 21 березня 2025 року було здійснено ряд заходів: висадження квітів, упорядкування прилеглих територій до ліцею, прибирання біля памʼятника загиблим воїнам.
Щиро дякуємо учням та колективу закладу.
Р.C. Памʼятаємо :
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять !





