Флешмоб «Вдягни вишиванку — підтримай Україну!»

Вишита сорочка, рушник… Цей український оберіг пройшов крізь віки, став невід’ємною частиною традицій народу, окрасою й виразником почуттів. Нині ще символізує глибину безмежної любові до Батьківщини. Українська вишивка ввібрала у себе як талант та яскраву самобутність нашого народу, так і історичний поступ, перемежований митями щасливими та трагічними.
18 травня у Слободо-Шаргородський ліцей був організований флешмоб «Вдягни вишиванку — підтримай Україну!» Розмаїття кольорів милувало, адже педагоги та учні прийшли до ліцею в українському строї. Кожен візерунок – це ніби часточка історії нашої України, символ її краси та незламності. Сьогодні серце кожного українця болить за нашу землю. Яскравий та емоційний флешмоб – це крик душі, це наша віра в те, що добро неодмінно переможе і над Україною знову засяє мирне сонце! День вишиванки єднає українців! Бережімо українські традиції!

Прокрутка до верху