
Зустріч із матір’ю загиблих захисників-азовців у нашому ліцеї.
01.10.25 у Слободо-Шаргорородському ліцеї відбулася особлива і надзвичайно зворушлива зустріч із Людмилою Миколаївною Кушнір – матір’ю загиблих героїв-азовців, випускників нашого закладу.
Її сини, Кушнір В’ячеслав Олексійович (позивний Маус, загинув 15 квітня 2022 року) та Кушнір Євгеній Олексійович (позивний Юкі, загинув 26 березня 2025 року), навчалися у нашому ліцеї та стали прикладом мужності, сили духу й нескореності українського воїна.
Зустріч, приурочена до Дня захисників і захисниць України, пройшла у щирій атмосфері пам’яті та вдячності. Учні 9–11 класів підготували чуттєві вірші про війну, переглянули відеоролик, присвячений загиблим землякам зі Слободи-Шаргородської, та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Особливим моментом став виступ Парадюк Лілії, яка майстерно виконала зворушливу пісню. Ведучими заходу були Слободянюк Уляна, Ковбасюк Каріна та Огородник Дарина, які щиро та глибоко прочитали поезії.
Людмила Миколаївна поділилася з учнями історіями про своїх синів та їхній подвиг, згадала героїчних захисників «Азовсталі», зокрема тих, хто родом із Вінниччини. На знак пам’яті та вдячності вона подарувала нашому ліцею книгу «Янголи Маріуполя», упорядковану матір’ю ще одного загиблого захисника.
Ця зустріч стала для всіх присутніх уроком мужності, сили й нескореності українського народу. Ми завжди пам’ятатимемо наших Героїв, які віддали життя за свободу та незалежність України.
Вічна слава та шана Героям!



