Адміністрація Слободо-Шаргородського ліцею висловлює щиру вдячність учням, батькам та педагогам за активну участь в акції «Урожай». Завдяки вашій доброті, щедрості та небайдужості ми змогли підтримати наших захисників, які проходять реабілітацію у Шаргородській міській лікарні.
Нехай ваше милосердя і бажання допомагати повернуться до вас сторицею, а зроблене добро стане прикладом для інших.
З повагою Адміністрація ліцею![]()
![]()

