У Слободо-Шаргородському ліцеї відзначили День працівників освіти. Свято пройшло у теплій, дружній атмосфері, наповненій щирими словами подяки, усмішками та гарним настроєм.
Традиційно у цей день відбувся День учнівського самоврядування. Учні 11 класу спробували себе в ролі вчителів — проводили цікаві уроки, організовували руханки та дарували молодшим школярам гарний настрій.
Продовженням святкового дня став концерт-привітання, підготовлений одинадцятикласниками. До концертної програми долучилися учні початкових та 5–10 класів, представивши творчі номери від своїх колективів.
Особливо приємним моментом стало те, що на свято завітали вчителі-пенсіонери. Їх зустріли з теплими оплесками та словами вдячності за роки праці, відданість і любов до дітей.
Свято об’єднало покоління, подарувало багато позитивних емоцій і нагадало, що професія вчителя — одна з найважливіших у світі.

