Як наші джурята в «Котигорошка» грали! ![]()
![]()
11 лютого база Шаргородського ліцею №1 перетворилася на справжню козацьку січ! Наша команда з учнів 3-4 класів взяла участь у захопливій грі «Котигорошко», довівши, що дух патріотизму та мужності не має вікових обмежень.





