Щира подяка батькам та учням Слободо-Шаргородського ліцею!
Висловлюємо сердечну вдячність усім, хто долучився до Жовто-блакитного ярмарку на підтримку Збройних Сил України.
Ваші доброта, єдність та небайдужість ще раз довели, що разом ми здатні на великі справи 💙💛
Зібрані кошти будуть передані учнівським самоврядуванням до Шаргород Оперативного штабу, де на них придбають матеріали для плетіння маскувальних сіток у волонтерському осередку села Слобода-Шаргородська.
Дякуємо кожній родині та кожному учневі, хто підтримав ініціативу.
Разом ми творимо добрі справи та наближаємо перемогу! 💛💙








