Сьогодні ми щиро вітаємо наших талановитих учениць, які гідно представили Слободо-Шаргородський ліцей на міських заходах, присвячених пам’яті Чорнобильської трагедії.
Шкляр Марія, прем’єр-міністр нашої Шкільної республіки «Світанок», стала учасницею Першого міського форуму учнівської молоді «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської». У секції №2 Марія виступила з глибокою доповіддю «Імена, вписані в літопис чорнобильського подвигу», вшанувавши мужність ліквідаторів. ![]()
![]()
Затварніцька Ніка здобула блискучу перемогу! У конкурсі малюнків «Чорнобиль очима дітей» її творча робота вразила журі та виборола І місце. Ніко, твій талант та бачення допомогли по-особливому передати цю важливу тему. Пишаємося! ![]()
![]()
Дякуємо дівчатам за їхню старанність, активну позицію та високі результати! Бажаємо нових успіхів та натхнення! ![]()
![]()



